Get Adobe Flash player

Jste zde

Domů

Aktuální informace pro žáky

 


Úřední hodiny pro veřejnost a žáky jsou v sobotu od 7.30 do 9.30 hodin vždy pouze ve dnech výuky - viz rozvrh. V této době je možno hradit školné a případně řešit studijní problémy v kanceláři školy. Jinak pouze po dohodě (osobně, telefonicky nebo e-mailem).  


Všichni žáci se budou ve škole přezouvat a svoji obuv si uloží do igelitových tašek, mohou si je vzít do učeben. V učebnách ale nikdo nebude bez přezutí.


Veškeré nutné záležitosti si žáci mohou vyřídit pouze v úředních hodinách školy - viz www stránky. 

 


Vzhledem k vydaným opatřením, která se vztahují mimo jiné i na soukromé školy, ruším presenční výuku v plném rozsahu až do odvolání. Škola je včetně kanceláře uzavřena. Sledujte třídní e-maily. Vyučující vám na ně zasílají probíranou látku a úkoly k vypracování. Tyto úkoly a kvalita jejich vypracování budou známkovány a budou sloužit jako podklad pro kalsifikaci v II: pololetí.Stanislav Veverka, ředitel

Informace k MZ J2020

Žáci přihlášení pouze k chybějícím písemným pracím (PP) dostanou vysvědčení, žákům přihlášeným k PP a didaktickým testům a dalším zkouškám budou PP odpuštěny a zbytek zkoušek musí vykonat. Ve věci pětileté lhůty k žádné změně nedošlo, ti co mají poslední pokus, mají skutečně poslední pokus - lhůta se neposouvá.

Předchozí uvedené platí v případě, že se školy otevřou do 1. června, pokud ne, všichni přihlášení obdrží vysvědčení na základě prospěchu z minulých let.
Upřesnění poskytne zákon o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020, který podepíše prezident ČR v těchto dnech.
 

Dopis MŠMT k MZ 2020 - viz rubrika "maturitní zkoušky"


 

Soubory ke stažení: 

Rychlý kontakt

Střední odborné učliště obchodu a řemesel,
spol. s r. o.
IČ: 25200879

Raisova 96
332 02  Starý Plzenec
tel.: +420 605 909 162
 

Úřední hodiny

So   7:30 - 10:00 hod.

ve dnech výuky

 

Statistiky

Celkem návštěv:

[CNW:Counter]